Filtry do pojazdów

samochody_filtryKażdy układ samojezdny wymaga całego wymaga całego zestawu filtrów, który zapewni ochronę silnika i pozostałych układów pojazdu.

Podstawowe filtry stosowane w pojazdach:

  • Filtry oleju – zabezpieczające silnik poprzez filtrację cząsteczek stałych (zabrudzeń) z oleju, które pojawiają się w wyniku jego uzupełniania lub eksploatacji pojazdu. Najczęściej wymieniane każdorazowo przy wymianie oleju.
  • Filtry paliwa – chroniące układ wtryskowy przed zanieczyszczeniami stałymi i cząsteczkami wody.
  • Filtry powietrza – oczyszczające powietrze transportowane do silnika z drobinek kurzu, piasku i pyłów i elementów wody.
  • Filtry układów hydraulicznych – zapewniające ochronę układów przed zanieczyszczeniem powierzchni smarujących i związanych z tym możliwych uszkodzeń i zarysowań.
 
BOSCH
MANN-FILTER
FILTRON
FLEETGUARD
DONALDSON
PZL SĘDZISZÓW
 

Firma Janex oferuje filtry i zestawy filtracyjne do pojazdów różnych typów:

– tym również filtry do pojazdów wojskowych, rolniczych czy pojazdów transportu wewnętrznego (wózki widłowe). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą poszczególnych rodzajów filtrów do pojazdów oraz kontaktu z nami w celu doboru określonego rodzaju i typu filtra do specyfiki pojazdu i jego marki.

Dostarczamy towar w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia do miejscowości: Opole, Brzeg, Nysa, Olesno, Ozimek, Namysłów, Krapkowice, Głubczyce, Prudnik, Kędzierzyn Koźle, Strzelce Opolskie, Kluczbork.

Zamów filtr!