Filtry

Filtry i układy filtracyjne do wszystkich gałęzi przemysłu i motoryzacji!

Separacja zanieczyszczenia paliwa, powietrza, oleju czy innej cieczy w określonym układzie mechanicznym to podstawa efektywnej ochrony całego układu. Bez zastosowana dopasowanych do potrzeb danej maszyny filtrów, dochodzi do trwałego jej uszkodzenia. Jak jednak dobrać odpowiedni filtr, skoro ich typów, rodzajów i producentów jest tak wielu?

 

 
BOSCH
MANN-FILTER
FILTRON
FLEETGUARD
DONALDSON
PZL SĘDZISZÓW
 

 

W firmie Janex – dzięki zajmowaniu się tematyką filtracji od wielu lat – wiemy, jak ważna jest dla klientów szybka i sprawna obsługa oraz dobór najbardziej optymalnego rozwiązania, które zapewni bezpieczeństwo i ochronę silnika, pompy i pozostałych układów maszyny. Dlatego pomagamy naszym klientom w doborze odpowiednich systemów filtracji a nasza misją jest dzielenie się doświadczeniem.
W swojej ofercie Janex posiada zarówno oryginalne markowe filtry jak i zamienniki filtrów. Oferujemy również wkłady filtracyjne różnych typów, dopasowane do wszystkich zastosowań.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty oraz bezpośredniego kontaktu. Wiemy jak dobrać najlepszy filtr do Twoich potrzeb!

Dostarczamy towar w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia do miejscowości: Opole, Brzeg, Nysa, Olesno, Ozimek, Namysłów, Krapkowice, Głubczyce, Prudnik, Kędzierzyn Koźle, Strzelce Opolskie, Kluczbork.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!