O NAS

janex_opole_logoFirma PHUP „JANEX” SP.J. powstała w 1989 roku i do dziś jest nierozerwalnie związana jest z branżą motoryzacyjną. Oferujemy szeroki asortyment produktów, oraz fachową wiedzą wspartą wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Staramy się dokładnie poznać potrzeby klienta i dzięki temu zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę.

Naszą ofertę stanowią produkty proponowane przez najnowsze osiągnięcia nauki i techniki. Stale aktualizujemy asortyment i dbamy o to, by każdy klient był zadowolony. Rozwijamy wiedzę naszych specjalistów, by móc oferować produkty najbardziej optymalnie dopasowane do potrzeb każdej maszyny i pojazdu.

Dzięki dbaniu o najwyższą jakość  z naszych usług są zadowoleni zarówno fachowcy, specjaliści i fani motoryzacji jak i pozostali użytkownicy samochodów.

Sprawiamy, że auta naszych Klientów olśniewają wyglądem i zadziwiają niezawodnością. Dbamy o to, by ich właściciele mogli czerpać z jazdy zawsze taką samą radość jak na początku użytkowania.

Motoryzacja to nasza pasja – dzielimy się jej tajnikami!

 
ORLEN
TEXACO
BOSCH
TOTAL
PZL SĘDZISZÓW
KLUBER
MOBIL1
FUCHS
KAGER
MOTUL
FLEETGUARD
DONALDSON
FILTRON
CASTROL
SHELL
LOTOS
MANN-FILTER
ELF
STATOIL
 

Dostarczamy towar w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia do miejscowości: Opole, Brzeg, Nysa, Olesno, Ozimek, Namysłów, Krapkowice, Głubczyce, Prudnik, Kędzierzyn Koźle, Strzelce Opolskie, Kluczbork.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!