Motul

motul_Janex_OpoleFrancuski producent olejów Motul dostarcza na rynek produkty od ponad 150 lat i jako pierwszy wykorzystał surowce syntetyczne w produkcji olejów dla motoryzacji. W latach 70.tych Motul wprowadził na rynek pierwszy olej syntetyczny. Marka ta, nie tylko dba o wysoką jakość swoich produktów, ale stale rozwija i udoskonala oleje i smary. Wybierając oleje Motul, mamy gwarancję niezawodności i nowoczesności. Warto dodać, że oleje Motul są wykorzystywane zarówno przez kierowców Formuły 1 jak i w wyścigach motocyklowych. Linia Motul przeznaczona do samochodów wyścigowych jest najbardziej cenioną marką olejów do pojazdów wyścigowych na świecie. Motul to również producent olejów przemysłowych do szerokich zastosowań.

Oleje Motul będące w ofercie Janex przeznaczone są zarówno dla motocykli i innych pojazdów jak i w ofercie posiadamy produkty Motul dla przemysłu.

 
SHELL
MOTUL
MOBIL1
ELF
CASTROL
ORLEN
LOTOS
STATOIL
FUCHS
TEXACO
TOTAL
 

Dostarczamy towar w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia do miejscowości: Opole, Brzeg, Nysa, Olesno, Ozimek, Namysłów, Krapkowice, Głubczyce, Prudnik, Kędzierzyn Koźle, Strzelce Opolskie, Kluczbork.

Kup olej Motul w dobrej cenie!