Statoil

statoil_liggendeOleje Statoil znane są przede wszystkim indywidualnemu użytkownikowi, jako produkty dedykowane motoryzacji. Marki takie jak Statoil Maxway Ultra E6 5W-30 pozwalają nie tylko efektywnie chronić silnik, ale również dbać o zmniejszenie zżycia paliwa. Warto jednak pamiętać, że norweskie oleje Statoil to również cała gama olejów i smarów przeznaczona dla przemysłu. Szczególnie cenione są w przypadku tej marki oleje dla przemysłu wydobywczego oraz oleje dla żeglugi (Sternway Bio -olej do wałów śrubowych). Statoil to również wysokiej jakości smary dla przemysłu i cała gama wygodnych w użyciu smarów w spray’u.

Firma Janex w ofercie posiada zarówno oleje motoryzacyjne Statoil, jak i całą gamę smarów i oleji przeznaczonych do zastosowania przemysłowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży smarów, dobieramy środki skutecznie, z dbałością o przedłużenie żywotności maszyny.

 
SHELL
MOTUL
MOBIL1
ELF
CASTROL
ORLEN
LOTOS
STATOIL
FUCHS
TEXACO
TOTAL
 

Dostarczamy towar w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia do miejscowości: Opole, Brzeg, Nysa, Olesno, Ozimek, Namysłów, Krapkowice, Głubczyce, Prudnik, Kędzierzyn Koźle, Strzelce Opolskie, Kluczbork.

Kup olej Statoil w dobrej cenie!